Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz hakkımızda ne diyor…

2013 yılından beri Linux Hosting Türkiye ile çalışmaktayım. Dört tane bireysel ve bir tane kurumsal web site barındırıyorum. Eski hosting firmasında sürekli sorun yaşıyordum. Özellikle WordPress sitelerim ile ilgili. Aynı gün içerisinde tüm sitelerimi eksiksiz taşıdılar. WordPress ile ilgili sorularımda bana yardımcı oluyorlar. Özellikle Ufuk Bey’ye çok teşekkür ederim.

Özkan Erçiyaş

Bazen günlük hayatta herşey parasını ödedikçe planladığınız gibi gider. Sonra öyle bir sorun yaşarsınız ki ne parayla nede olanaklarınızla çözümleyemezsiniz. Sadece sizin gibi düşünen bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. O uzmanda para ve olanaklar olmaksızın size elini uzatır. Sorunu çözer normale dönersiniz ! sonra siz uygunsanız ücret konuşursunuz… Tecrübenin ayakizleri sizi buraya getirir…

Sadi Yolgeçen
Kıbrıs Hayat

Türkiyenin en kaliteli hosting hizmet sağlayıcı! Bu zamana kadar aldığım hizmetlerden %100 memnun kaldım. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve kaliteden asla ödün vermediğiniz için sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.

Ömer D.

Cep Dünyası olarak Linux Hosting Türkiye ile 3 yıldır çalışıyoruz. Bugüne kadar bir kez olsun sitemizde kesintiye şahit olmadık. Hızlı ve güvenilir hizmetiniz için çok teşekkür ederiz.

Cem Koçer
Cep Dünyası